ZESTAW 2x Żarówka samochodowa Philips X-TREMEVISION 12972XV+S2 H7 PX26d/55W/12V (8727900350265)

od 0,00 PLN

Rodzaj: H7
Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych dostępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Zagwarantuje pokaźniejszą o 130% jasność, a także nad wyraz długą wiązkę światła.

istotnie bielsze światło wpływa na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest widocznie bielsze od światła emitowanego poprzez standardowe żarówki samochodowe. Zastrzeżona technika Gradient CoatingTM firmy Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki czemu można radować się jaśniejszym oświetleniem i obszerniejszym komfortem podczas jazdy nocą.

Bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa obniża widoczność i bezpieczeństwo — równocześnie Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i niezawodnego działania. Oznacza to, iż będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie przez dłuższy czas w sytuacji innych źródeł światła o wysokiej produktywności.

wydajność oznacza obszerniejszą ilość światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision pozostały opracowane z myślą o nadzwyczajnej skuteczności; generują znacznie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin. To istotnie więcej w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia gwarantującego zwiększoną ilość światła. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności obszerniejszej choćby do 130%

znakomite oświetlenie jest wyjątkowo ważne w przypadku pokaźniejszych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision udoskonalają widoczność choćby do 130% w stosunku do standardowych żarówek samochodowych. Dzięki czemu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej w przypadku wykorzystania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła gwarantujące perfekcyjną sprawność

Zoptymalizowana, precyzyjna budowa żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, precyzyjna warstwa i wysokiej jakości szkło kwarcowe wytrzymałe na działanie promieni UV - żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o rewelacyjnej widoczności i maksymalnej produktywności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to z pewnością najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki posiadają pełny atest ECE.

unikatowa jakość i sprawność wiązki światła

Połączenie pokaźniejszej ilości światła z wyższą temperaturą barwową powoduje, że żarówki Philips X-tremeVision gwarantują wiązkę światła o jednej z najwyższych sprawności w segmencie oświetlenia halogenowego.

idealny kontrast zagwarantuje wygodną jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (dostępnych w wersjach H1, H4 i H7) lepszą ostrość widzenia i pozwala dostrzec kontrast z obszernej odległości. Dzięki temu jazda po zmroku jest bardziej wygodna i bezpieczniejsza.

Specyfikacja Test żarówki Philips® X-tremeVision


Źródło: YouTube