ls-t30 marki Onkyo

od 0,00 PLN

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora umocniony poprzez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci wyłącznie znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie użytkowania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz jednocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś genialnego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do używania z dużymi nawet 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym przewodem. Pokaźny 16 cm subwoofer rewelacyjnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować intensywny, głęboki i detalowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego marki DTS Sound Studio™, pozwolą Ci dokładnie zjednoczyć się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyekwipowany w dekoder Dolby Digital, możesz więc z wyśmienitą jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD albo Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najlepsze jest jednak to, że Twój LS-T30 może służyć jako potężny system stereo do którego można łatwo dostarczyć dźwięk ze smartfona z wykorzystaniem Bluetooth albo podłączyć odtwarzacz multimedialny przy pomocy analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest stanowczo płaski i prosto daje się wkomponować w wystrój pokoju, a do tego proponuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania niełatwego sytemu wielogłośnikowego.