Dekoria firana woalowa na taśmie 300x260cm, biały/ołowianka, 300 × 260 cm, woale

od 125,91 PLN

Kolor: biały
  • Producent: Dekoria
  • Kategoria: Firany

stylowa firana woalowa wykonana z wysokiej jakości gładkiego woalu. Delikatna mgiełka w prosty sposób ozdabia okna naszych salonów. Swym wdziękiem nadaje elegancji, blasku i rozświetli każde wnętrze. Nadzwyczajna do wnętrz progresywnych i konwencjonalnych.

pomierzenie - standardowa firana jest duża przed zmarszczeniem na 300cm i wysoka na 260cm. Po zmarszczeniu firana uzyskuje szerokość ok.150cm – znakomicie pasuje na karnisz o szer. 150cm. Taśma równomarszcząca klarowna ma szer.

5cm. Jak zmierzyć szerokość firany: zmierz długość karnisza i dodaj 100%. Jak zmierzyć długość firany: zmierz odległośc od żabki lub agrafki do podłogi lub parapetu. FIRANA NA rozmiar - zamów firanę na swój wymiar TU >> Wyceń Firanę Nasze firany można zamontować zarówno na karniszu, jak i szynie przysufitowej.

wymiary towarów wytwarzanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Margines błędu w rozmiarach jest wynikiem cechy materiału. Materiał ma atest EKO-TEX, co oznacza, że nie posiada substancji kancerogennych i alergenów.